زمان جاری : جمعه 28 خرداد 1400 - 12:54 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 18
نویسنده پیام
admin آفلاین


ارسال‌ها : 1
عضویت: 19 /8 /1398


خدمات ترجمه رسمی
خدمات ترجمه رسمی در ایران

دارالترجمه پارسیس خدمات ترجمه رسمی طیف گسترده ای از اسناد و گواهینامه ها را ارائه می دهد. این شامل رونوشت مدارس ، دیپلم ها ، گواهینامه های رانندگی ، گواهی های تولد و فوت ، وصیت نامه ها ، فرم رضایت نامه ، اساسنامه شرکت ، قراردادهای استخدامی و موارد دیگر می باشد. همه ترجمه های رسمی ما با یک بیانیه امضا شده از گواهی دقت تحویل داده می شوند. ما پذیرش اکثر موارد ارسالی را تضمین می کنیم.

قیمت خدمات خدمات ترجمه رسمی

برای دریافت قیمت پیشنهادی برای ترجمه رسمی اسناد خود اینجا را کلیک کنید. ما ترجمه ها را همراه با بیانیه امضاء دقیق ارائه خواهیم کرد. هیچ هزینه اضافی برای گواهی امضا نشده وجود دارد و در قیمتی که به صورت آنلاین مشاهده خواهید کرد گنجانده شده است

الزامات رسمی ترجمه
بعضی اوقات فقط ترجمه یک سند کافی نیست. اگر شما نیاز به ترجمه به دفتر فدرال یا دولت (مانند USCIS) ، دادگاه حقوقی ، سفارت ، مؤسسه آموزش ، هیئت بررسی نهادینه (IRB) یا سایر مرجع رسمی دارید ، ممکن است به ترجمه رسمی نیاز داشته باشید.

به عنوان مثال ، این نیاز به ترجمه است که در وب سایت خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده آمده است. برای دسترسی به صفحه وب سایت USCIS مربوطه اینجا را کلیک کنید.

(3) ترجمه. هر مدرک حاوی زبان خارجی ارسال شده به USCIS باید با یک ترجمه کامل انگلیسی به زبان انگلیسی انجام شود که مترجم آن را کامل و دقیق تأیید کرده و با گواهی مترجم مبنی بر صلاحیت ترجمه از زبان خارجی به انگلیسی.

هنگامی که خدمات ترجمه رسمی را از GTS سفارش می دهید ، اسنادی را ارائه می دهیم که به عنوان یک ترجمه رسمی مهر شده اند ، و ما همچنین یک اظهارنامه امضاء صحت امضاء را به شما ارائه می دهیم که توسط بیشتر دفاتر فدرال / دولت ، مقامات مهاجرت و سایر موارد پذیرفته شده است. آژانس های رسمی ما تضمین می کنیم که این ترجمه ها پذیرفته می شوند و هزاران سند رسمی را ترجمه کرده ایم.

یکشنبه 19 آبان 1398 - 13:06
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :